Yıldız parkı nasıl bir yer ?

istanbul beşiktaş ilçesinde bulunan bir park.

sapığı ve röntgencisi boldur !

bu parkta eşek kadar adamlar boş boş dolanarak sevişen gençleri dikizler. nasıl bir zevkse bu zevk, bu dikizleme ve röntgencilik işinden de oldukça büyük bir keyif alırlar. kimi rivayetlere göre bu röntgenciler ellerinde kamera ile öpüşen ve sevişen kimseleri gizlice kameraya alarak internette pazarlıyormuş.

inanırım abi !

yıllar önce kız arkadaşımla yıldız parkına gitmiştik. o zaman mermi gibi delikanlıyız 🙂 güzel ve güneşli bir günde yıldız parkında kız arkadaşımla geziyoruz, dolaşıyoruz… bir ara bir yere oturduk. hafta içi gittiğimiz için yıldız parkı fazla kalabalık değil. oturduğumuz yer ise öyle izbe bir yerde değil. koskoca eşek kadar bir adamın bizi takip ettiğini gördüm. doğal olarak rahatsız oldum ve oturduğumuz yerden kalktık, haberim yokmuşcasına davranıyorum !.. başka bir yere doğru ilerledik amacım takip edilip edilmediğimizi öğrenmek. bu sapık aynen peşimizde ve son derece rahat hareketleri var. bu sefer ıssız bir yere gittim. amacım bu sapığı gözlerden uzak bir yere çekip ağzıyla burnunun yerini değiştirmek yani bir temiz sopa çekmek.

sapık peşimizde, tenha bir yerdeyiz. adamdaki cesarete bak yahu resmen peşimizden geliyor. ee bu dayağı hak etmedi de ben mi hat ettim ? kız arkadaşıma durumu anlattım, oda sinirlendi… kız arkadaşımı güvenli bir yere 30 saniyeliğine bıraktım ve şimşek hızıyla dolanarak sapığın bir anda arkasında belirdim.

ne sorgu ne sual !

bama güme girişiyorum adama.

ayıptır söylemesi boksörüm 🙂

adam bildiğiniz sapık. sapık olmasa dayak yerken ne vuruyorsun derdi ama suçunu biliyor ve kim bilir kaç kişiyi böyle takip etti ve kim bilir kaç genci kameraya alıp internete attı görüntüleri. ve kaç ailenin yıpranmasına zarar görmesine vesile oldu bu adam !

keşke kolundan tutup polise teslim etseydim diye kendime kızıyorum hala.

o gün bugündür beşiktaş yıldız parkına gitmem. bir kere bir şeyden soğursam hayatımın sonuna kadar o şeyden uzak dururum. yıldız parkı’da beni kendinden soğuttu. aslında çok güzel ve bakımlı bir park. istanbul’un sayılı “güzel” parklarından bir tanesidir. ama oraya takılan it kopuk ve özellikle sapık takımı yıldız parkın güzelliğine gölge düşürüyor. bugün benim gibi bir çok kişi yıldız parkında röntgencilerin ve sapıkların cirit attığını bilir.

genede yıldız parkına gitmek isteyenler için kısa bir tarif verelim:

beşiktaş’ta çırağan sarayı’nın sırtlarında bulunan yıldız parkı yıldız teknik üniversitesi’ne kadar uzanan oldukça geniş bir alanı içerisine alır. çok eski bir yerdir burası tarihe tanıklık etmiş bir yerdir de diyebiliriz aslında. yıldız parkı’na hem beşiktaş ortaköy yolu üzerindeki çırağan sarayı’nın karşısından, hem de balmumcu’dan ortaköy’e doğru uzanan palanga caddesi üzerinden giriş yapılabiliyor. özetle; yıldız parkı’na gidebilmek için beşiktaş’a kadar gelip yürümek veya beşiktaş’tan ortaköy’e doğru giden belediye otobüslerine binip çırağan durağında inmek gerekir. basit ve merkezi bir konumda bulunur. tabi bu basit dediğimize bakmayınız; buraya özel arabanızla gidipte trafiğe bir yakalanırsanız ananızdan doğduğunuza emin olun pişman olursunuz.

aşağıda beşiktaş yıldız parkının giriş kapısı, beşiktaş yıldız parkı nerede olduğunu gösteren detaylı haritayı inceleyebilirsiniz.