Fiat egea arka koltuk sökme

fiat egea marka araçlarda arka koltuğun çıkıp çıkmadığına dair bir yazalım istedik.

fiat egea araçlarında arka koltuk nasıl çıkar, fiat egea arka koltuk çıkıyor mu şeklinde ki sorularınıza vereceğimiz cevaplar aşağıda buyurun.

evvela şunu belirtmekte fayda var, bu tip şeylerin bin bin türlü çaba ile çıkması insanı acayip sinirlendiriyor. nedir lan ? yap şunu adam gibi basit bir şekilde isteyen herkes kolayca söksün arka koltuğu.

ama öyle değil, o kadar basit de değil bu iş !

evvela güzel bi sinirleneceksin; kafan, sırtın, kulakların her yanın iyi bir terleyecek ! yok öyle iki dakikada iş halletmek.

hiç kimse çıkarmasın yahut çıkartırken kırsın parçalasın ki biz para kazanalım. temel mantık budur. sadece fiat egea arka koltuğunun sökülüp sökülmemesi meselesi değil bir çok eşyada durum böyledir. adamlar bir ürün imal etmişler, onu sökmek atomu parçalamakdan daha zor bir iş.

neyse lafı fazla uzatmadan konuya girelim.

aşağıda fiat egea araçlarında (fiat binek araçların bir çoğu aynı şekilde sökülüyor olabilir bundan emin değilim) resimlerini ve bir adette

fiat egea arka koltuk sökme:

  • tutucusuna (1a) bastırıp emniyet kemerini (1b) ayırınız.
  • ön kancalarını (1b) yuvalarından (1c) ve gövdenin (1d) üzerindeki arka braketlerini de tutucularından (1e) kurtararak arka koltuk minderini (1a) çıkartınız

aşağıda ki videoda arkadaşın biri konuyla ilgili olarak bir şeyler anlatmış ama video tam değil eksik. ben genede işinize yarar diye burada paylaşıyorum.