Bosch kombilerde ek garanti ne zamana kadar yaptırılır

bosch kombi satın aldınız ve size verilen 3 senelik garanti süresini uzatmak istiyorsunuz… peki ne kadar bir süre içerisinde bosch kombime ek garanti süresi satın alabilirim ?

öncelikle hayırlı olsun diye başlayalım yazımıza 🙂 güle güle ve arızasız kullanın kombinizi.

yetkili servis tarafından ilk kurulumu yapılan ve garantisi başlatılan bir kombinin ek garanti satın almak için süresi 35 gündür. kombiniz “kutusunda ya da duvara asılı bir şekilde bekliyorsa” değil, dikkat edin ! yetkili servis tarafından garantisi başladığı andan itibaren 35 gün süreniz var.

garantisi başladığı andan itibaren 35 günlük süre içerisinde kombinize ek garanti satın alabilirsiniz. bunun için 444 24 74 numaralı telefonu aramanız yeterlidir. karşınıza çıkan yetkili size gerekli bilgileri verecek.

hiç bir kombi “o marka” kombinin yetkili servisi tarafından ilk çalıştırması yapılmadan garanti kapsamına sokulmaz. bir kombinin garanti kapsamına alınabilmesi için “o” markanın yetkili servis elemanları tarafından bütün bağlantılarının (orjinal baca, baca boyu, 2 amperlik şalter, kombi yoğuşmalıysa yoğuşma suyu gideri, bulunduğunuz ilde gaz dağıtım firmasından alınan onay belgesi filan…bu saydıklarımdan bir tanesi eksikse kombinizi garantisi yetkili servis tarafından başlatılmaz) kontrol edilip onay verilmesi ve sisteme kaydının yapılması gerekir. ancak bu aşamadan sonra kombiniz garanti kapsamına girer.

şimdi size bosch kombilerde ek garanti süreleri ve fiyatları hakkında bilgi verelim.

aşağıda ki görselde aradığınız cevaplar verilmiştir. dikkatlice kontrole ediniz.

DİKKAT: Kampanya Koşulları
01.01.2020 – 31.12.2020 tarihleri arasında geçerlidir.
2 ve 4 yıllık ek garanti paketlerini kapsamaktadır.
Kampanyalı fiyatlar yeni devreye alınan kombiler için ilk çalıştırma tarihi itibariyle 35 gün içinde geçerlidir.