Spot akü nedir nerde satılır. Defolu akü hakkında bilgi ?aküler malum olduğu üzre arabalarımız, motorsikletlerimiz içinde bulunan ve söz konusu araçların çalıştırılmasına yarayan parçadır. akü, aracın depolanmış elektrik kaynağıdır. arabanın hareket halinde ürettiği elektriği depolar ve ihtiyacınız olduğu anda onu kullanılır. akü olmadan ne araba ne motor çalışmaz hareket etme şansı yoktur.

spot akü nedir ?

spot akü, piyasada ucuz fiyata satılan aküye denir.

spot akü

orjinal akülerden hiç bir farkı yoktur. burada şunu hatırlatılım; spot akü farklı bir şeydir, defolu akü başka bir şeydir. ikisi arasında çok büyük farklar vardır. birisi sağlam, diğeri ise kusurlu üründür. bu cümleden olarak; spot akü, defolu akü demek değildir. spot üküyü satın alabilir ve arabanıza takabilir, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

spot akü neden ucuzdur ?

spot ükülerin neden ucuz olduğunu anlatabilmek için evvela spot ürün nedir onun üzerinde durmak lazım. spot ürün yahut spot eşya:

bayiler mal aldığı fabrikalara satış yapabileceği adetleri yıllık olarak taahhüt ederler. bu malı satamazlarsa mal alışı yapılan firmalara imtiyazlarını kaybetmemek için spot ticaret yapan firmalara maliyetine satış yaparak kotalarını doldururlar. spot eşya ticaret yapan firmalar ise malın maliyet fiyatını düşük aldığı için düşük bir karla piyasaya sürerler spot eşya, bayilerin sattığı malla aynı ve garanti üstelik itina ile müşteriye sunulur. spot alınan mal kısaca kar marjı düşük, ama garantili güvenceli, servis hizmeti olan eşyadır.

spot akü

spot aküde işte böyle bir şeydir… her markanın spot aküsü bulunur. spot aküler genelde toptan alınır ve toptan satılır. spot akü, çekle, senetle satın alınmaz. zaten bir şeye ucuzluğunu kazandıran nakit paradır. toptan spot akü satın alacaksanız cebinizde yeteri miktarda nakit paranız olması gerekir. spot aküler faturalı ve garantili ürünlerdir. satın almanızda, arabanıza takmanızda az evvelde söylediğim gibi kesinlikle bir mahsur yoktur. ama yazımızın başındada ifade ettiğimiz şeyi yeniden hatırlatalım, spot akü diye defolu akü satın almayın. defolu akülerde bir çok kusurlar olur.

spot akü

akü gibi hayati öneme sahip bir parçanın defolu mallar arasından seçilmesi çok ciddi bir risktir. bu bakımdan aküyü satın aldığınız yer, bilindik bir yer olsun ! 3,5 lira kar edeceğim diye başınızı derde sokmayın.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir