Android telefonlarda en iyi not defteri

android telefonlarda kullanılan en iyi not defteri hangisidir ? huawei mate p20 lite en iyi not defteri uygulaması nedir ? en iyi not defteri uygulaması, akıllı telefonlarda kullanılacak güzel not defteri tavsiyesi ?

daha önceki telefonum iphone 6S plus idi. iphone telefonlardan giderek artan nefretim bana huawei mate p20 lite aldırdı. aldığım güne dua ediyorum. 5 aydır huawei mate p20 lite kullanıyorum bir kere bile iphone telefonumu aramadım.

16 bin liraya ne satıyorsun hemşerim sen, hayır nedir yani, uçak mı, araba mı nedir lan ?

ios işletim sisteminden android işletim sistemine geçerken 1 hafta zorlandım, yalan yok. çünkü ben alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçmeyen bir insanım. bir şeyi kullanmaya başlarsam zırt pırt değiştirmesini sevmem.

iphone bıraktım ve şu an huawei mate p20 lite kullanıyorum. o kadar memnunum ki anlatamam. yemin ediyorum daha önce neden iphone bırakıp böyle bir telefona geçmedim kendime çok kızdım. demek ki androidciler boşuna iphone bok atmıyormuş, haklılar da…

ben telefonumdan sürekli iş yaptığım için not almam gerekiyor, iphone’nun not defterini seviyordum çok da alışmıştım ona. huawei mate p20 lite alınca otomatikman android sistemiyle tanıştım, az önce söylemiş olduğum gibi android işletim sistemine alışmak beni sadece 1 hafta zorlandı, hepsi bu kadar.

android işletim sisteminde adam gibi çalışan bir not defteri bulamadım. (paralı not defteri önermeyin, paralı olanlarla işim olmaz) aradım, taradım; indirmediğim kurmadığım not defteri kalmadı. huawei mate p20 lite içerisinde kendi not defteri var ama onunda yazı sınırı var, saçma sapan iş yapmış adamlar.

bir sürü not defteri indirdim telefonuma; bazılarını bir kaç gün kullandım, bazılarını indirir indirmez küfrederek anında sildim ve en son evernote not defteri uygulasın da karar kıldım. son derece profesyonel bir not defteri uygulaması. söz konusu uygulamanın bütün nimetlerinden yararlanmak istiyorsanız biraz para bayılmanız gerekiyor ama ücretsiz uygulaması bana yetiyor hatta artıyor bile eminim sizinde bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

şiddetle tavsiye ediyorum evernote not defterini. doğru düzgün bir not defteri arıyorsanız hiç aramayın, zaman kaybetmeyin derim…