İkinci el mini buzdolabı fiyatları

ikinci el mini buzdolabı ne kadar, ikinci el mini buzdolabı fiyatları, spot mini buzdolabı fiyatları ne kadar, ikinci el ofis tipi buzdolabı fiyatı,2.el büro tipi buzdolabı ne kadar gibi sorulara cevaplar aşağıda ki yazımızda…

konumuza girmeden önce şu soruyu kendinize sorun : mini buzdolabı satın almak ne kadar sağlıklı ?

mini buzdolabı öyle sanıldığı gibi kullanışlı bir ürün değildir. tek başınıza kalıyorsanız ve buzdolabını doğru düzgün kullanmayıp buzdolabına arada 3,5 yumurta, bir iki şişe su, kola, küçük bir iki peynir zeytin tabağı filan koyuyorsanız mesele yok. o zaman sizin işimizi mini bir buzdolabı rahatlıkla görür. ama buzdolabını aktif olarak kullanan biriyseniz size daha büyük ebatlı bir buzdolabı lazım.

arkadaşlarımdan bazılar mini buzdolabı kullanıyor. buzdolabının yeteri kadar ürün almadığından şikayetçi oldukları için halihazırda kullandıkları mini buzdolabını satıp daha büyük bir buzdolabı aldılar. aldılar almasına ama zarara girdiler. daha önceden satın aldıkları buzdolabına hatırı satılır para bayıldıkları için zarara girdiler… çünkü 350 liraya satın aldıkları mini buzdolabını ikinci elciler 100 liraya geri aldı 🙂 otomatikman 200 lira zarara girdiler. yani demem o ki, mini buzdolabı satın almadan evvel iki kere düşünün! ufak yani mini bir buzdolabı işinizi görür ve ihtiyaçlarınızı karşılar mı ? eğer tereddütünüz varsa hiç düşünmeden daha büyük bir buzdolabı mesele tek kapılı bir buzdolabı satın alabilirsiniz. aşağıda resmi var.

yukarıda görülmekte olan tek kapılı buzdolabı mini buzdolabından daha büyük bir hacme sahip olduğu için ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılar., kullanımı daha kolaydır. eliniz ayağınız buzdolabına bir şey koyarken sağa sola çarpmaz… tabi bu buzdolabı kalabalık ailelerin kullanağı bir buzdolabı değil. bekar ya da bir iki öğrenci için mesela…

ikinci el mini buzdolabı fiyatları ?

ikinci el mini buzdolabın fiyatları kullanım oranına,yaşına ve markasına bağlı olarak değişlik gösterir ama şurası kesin ki 150 liradan aşağı doğru düzgün ikinci el mini buzdolabı bulmanız kesinlikle zor.

mesele aşağıda ki resimde görülmekte olan beko mini buzdolabının fiyatı 250 lira

aşağıda resmi bulunan ariston marka A+ enerji grubuna sahip olan mini buzdolabı ise 350 liradır. resimden de anlaşılacağı gibi son derece temiz ve az kullanılmış bir buzdolabıdır.

aşağıda resmi bulunan arçelik marka mini buzdolabının fiyatı ise 270 liradır.

aşağıda resimde görülen regal marka A+ enerji sınıfı mini buzdolabın fiyatı ise 300 liradır.

burada şunu belirtmekte fayda var:

A+ ve üzeri modeller her zaman normal buzdolaplarından daha pahalıdır. çünkü motor teknolojisi diğer (klasik) buzdolaplarından farklıdır ve daha az elektrik harcarlar.

aşağıda ki resimde ise 150 liraya satılan bir buzdolabı var. markası pek duyulmuş değil. cartel adında bir marka.

görmüş olduğunuz gibi mini buzdolaplarının fiyatı marka, model ve kullanım oranına bağlı olarak değişmektedir. paranız varsa bence ikinci el mini buzdolabı almayın. sonuçta ürün ikinci el bir ürün olduğu için herhangi bir arıza durumunda garanti kapsamında olmadığı için başınıza bela alabilirsiniz. bugün bir servis çağırdınız da ve bozulan bir dolabın tamir ettiğinde emin olun ki buzdolabının fiyatı kadar hatta dahada fazla bir para cebinizden çıkabilir.

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.